Vila Druri Komode

Vila (shtepiza) druri me nje krevat dopjo dhe nje tek. Te pershtatshme per grupe shoqerore dhefamiliar me femije te vegjel

Duke Filluar Nga
Nata

Shiko Dhomat

Suita Hoteli

Pervec vilave te drurit Hotel Akademia ju jep mundesine te akomodoheni ne dhomat e hotelit. Hoteli ka dhoma teke, dhoma cifte, dhoma treshe dhe dhoma katershe.

Duke Filluar Nga
Nata

Shiko Dhomat

Vila Druri Suite

Vilat (shtepizat) familiare kane nje paradhome dhe nje dhome gjumi me krevat dopio. Ne paradhome mund te akomodohen femije te moshave te vogla.

Duke Filluar Nga
Nata

Shiko Dhomat

Kushte te Pergjithshme

  • Free Wifi
  • Loundry service
  • Dhoma Per 5 Persona
  • Restaurant
  • Free Parking
  • Bar

Keni nevoje per ndihme? Na telefononi

00355692023047 Nga e Hena - Diele 9.00 - 21.30